SI5330F-B00214-GMR
| Part Number | SI5330F-B00214-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Description | IC CLK BUFFER 1:8 CMOS 24QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | Si5330 |
| Voltage - Supply | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Output | CMOS |
| Other Names | 336-4897-1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CMOS, HSTL, LVTTL, SSTL |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Detailed Description | Clock Fanout Buffer (Distribution), Translator IC 1:8 200MHz 24-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number | SI5330 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply SI5330F-B00214-GMR, use the request quote form to request SI5330F-B00214-GMR pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI5330F-B00214-GMR.The price and lead time for SI5330F-B00214-GMR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI5330F-B00214-GMR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Energy Micro (Silicon Labs) SI5330F-B00214-GMR
- SI5330F-B00214-GMR data sheet
- SI5330F-B00214-GMR datasheet
- SI5330F-B00214-GMR pdf datasheet
- Download SI5330F-B00214-GMR datasheet
- SI5330F-B00214-GMR image
- SI5330F-B00214-GMR part
- Energy Micro (Silicon Labs) SI5330F-B00214-GMR
- Energy Micro SI5330F-B00214-GMR
- Energy Micro (Silicon Labs) SI5330F-B00214-GMR
- Silicon Laboratories SI5330F-B00214-GMR
- Silicon Labs SI5330F-B00214-GMR

