9DB306BLLF
Buy with confidence from Brilltron.com
9DB306BLLF is warrantied and traceable.| Part Number | 9DB306BLLF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC JITTER ATTENUATOR 28TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | ICS9DB306 |
| Voltage - Supply | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL | Yes |
| Output | LVPECL |
| Other Names | 800-2089 ICS9DB306BLLF ICS9DB306BLLF-ND |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max | 140MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Part Number | ICS9DB306 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply 9DB306BLLF, use the request quote form to request 9DB306BLLF pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9DB306BLLF.The price and lead time for 9DB306BLLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9DB306BLLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- IDT (Integrated Device Technology) 9DB306BLLF
- 9DB306BLLF data sheet
- 9DB306BLLF datasheet
- 9DB306BLLF pdf datasheet
- Download 9DB306BLLF datasheet
- 9DB306BLLF image
- 9DB306BLLF part
- IDT (Integrated Device Technology) 9DB306BLLF
- IDT 9DB306BLLF
- IDT (Integrated Device Technology) 9DB306BLLF
- IDT, Integrated Device Technology Inc 9DB306BLLF
- Integrated Device Technology (IDT) 9DB306BLLF

