LMK03328RHST
Buy with confidence from Brilltron.com
LMK03328RHST is warrantied and traceable.| Part Number | LMK03328RHST |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC CLOCK GENERATOR PLL/VCO |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 1.7 V ~ 3.465 V |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (7x7) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 2:8 |
| Packaging | Original-Reel® |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes with Bypass |
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Other Names | 296-42618-6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | LVCMOS |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply LMK03328RHST, use the request quote form to request LMK03328RHST pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LMK03328RHST.The price and lead time for LMK03328RHST depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LMK03328RHST.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- LMK03328RHST
- LMK03328RHST data sheet
- LMK03328RHST datasheet
- LMK03328RHST pdf datasheet
- Download LMK03328RHST datasheet
- LMK03328RHST image
- LMK03328RHST part

