PL123-02NGI-R
| Part Number | PL123-02NGI-R |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ 6DFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | PL123-02N |
| Voltage - Supply | 1.62 V ~ 3.63 V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2x1.3) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Output | LVCMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | LVCMOS |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Detailed Description | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 200MHz 6-UFDFN Exposed Pad |
| Base Part Number | PL123 |
- Buy Now
Operation Guide
We can supply PL123-02NGI-R, use the request quote form to request PL123-02NGI-R pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PL123-02NGI-R.The price and lead time for PL123-02NGI-R depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PL123-02NGI-R.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Micrel / Microchip Technology PL123-02NGI-R
- PL123-02NGI-R data sheet
- PL123-02NGI-R datasheet
- PL123-02NGI-R pdf datasheet
- Download PL123-02NGI-R datasheet
- PL123-02NGI-R image
- PL123-02NGI-R part
- Micrel / Microchip Technology PL123-02NGI-R
- Microchip Technology PL123-02NGI-R
- Roving Networks / Microchip Technology PL123-02NGI-R



