PL680-39QI-R
| Part Number | PL680-39QI-R |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC CLK BUFFER LVPECL 16QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Output | LVCMOS, LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Crystal |
| Frequency - Max | 640MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Base Part Number | PL680 |
Operation Guide
We can supply PL680-39QI-R, use the request quote form to request PL680-39QI-R pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PL680-39QI-R.The price and lead time for PL680-39QI-R depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PL680-39QI-R.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- Micrel / Microchip Technology PL680-39QI-R
- PL680-39QI-R data sheet
- PL680-39QI-R datasheet
- PL680-39QI-R pdf datasheet
- Download PL680-39QI-R datasheet
- PL680-39QI-R image
- PL680-39QI-R part
- Micrel / Microchip Technology PL680-39QI-R
- Microchip Technology PL680-39QI-R
- Roving Networks / Microchip Technology PL680-39QI-R

