PCF2120U/10AA/1,00
Buy with confidence from Brilltron.com
PCF2120U/10AA/1,00 is warrantied and traceable.| Part Number | PCF2120U/10AA/1,00 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC OSC XTAL 32KHZ DIE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Datasheets | PCF2120 |
| Voltage - Supply | 1.5 V ~ 5.5 V |
| Type | Oscillator, Crystal |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Packaging | Bulk |
| Package / Case | Die |
| Other Names | 935279505005 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency | 32kHz |
| Detailed Description | Oscillator, Crystal IC 32kHz Die |
| Current - Supply | 1.39µA |
| Count | - |
| Base Part Number | PCF2120 |
Operation Guide
We can supply PCF2120U/10AA/1,00, use the request quote form to request PCF2120U/10AA/1,00 pirce and lead time.brilltron.com is a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PCF2120U/10AA/1,00.The price and lead time for PCF2120U/10AA/1,00 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PCF2120U/10AA/1,00.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Keywords
- NXP Semiconductors / Freescale PCF2120U/10AA/1,00
- PCF2120U/10AA/1,00 data sheet
- PCF2120U/10AA/1,00 datasheet
- PCF2120U/10AA/1,00 pdf datasheet
- Download PCF2120U/10AA/1,00 datasheet
- PCF2120U/10AA/1,00 image
- PCF2120U/10AA/1,00 part
- NXP Semiconductors / Freescale PCF2120U/10AA/1,00
- NXP Semiconductors PCF2120U/10AA/1,00
- Freescale PCF2120U/10AA/1,00
- Freescale Semiconductor - NXP PCF2120U/10AA/1,00
- NXP USA Inc. PCF2120U/10AA/1,00

